Відкрита лекція на тему «Тенденції розвитку банківської системи».

1 червня начальник Кіровоградського регіонального управління АТ "УкрСиббанк" у Кіровоградській області Желіба Ігор Володимирович для студентів і викладачів Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті провів відкриту лекцію на тему «Тенденції розвитку банківської системи».

Під час лекції розглядалися сучасні тенденції розвитку банківської системи України, процес реформування банківської системи, кредитні програми на підтримку малого та середнього бізнесу, тенденції розвитку ринку платіжних карток, інноваційні технології, які використовуються банківськими установами.

Лектор наголосив, що розвиток банківського сектору є необхідною умовою нормального функціонування економіки будь-якої країни. Тільки через ефективну банківську систему можна здійснити реструктуризацію економіки, якої так потребує Україна. Крім того, надійний і розвинений банківський сектор відіграє надзвичайно важливу роль в стабілізації економіки країни.

Лекція супроводжувалася показом широкого набору демонстраційних матеріалів. Підсумком заходу стала жвава дискусія між лектором та студентами.

Last modified onСереда, 11 липня 2018 06:37 Read 876 times