Новий компьютерний клас від Фонду Ельворті

У зв’язку з перебігом вступної компанії 2018 року Благодійний Фонд Ельворті планує подарувати Економіко-технологічному інституту імені Роберта Ельворті ще один новий сучасний комп’ютерний клас.
Відкриття комп'ютерного класу, облаштованого сучасними комп'ютерами та програмним забезпеченням, дозволить студентам навчатися та працювати в умовах реального конкурентного IT-середовища.
15 нових комп’ютерів будуть мати доступ до швидкісного інтернету, який надасть студентам змогу не тільки мати доступ до потрібної інформації, а й проходити різноманітні онлайн-курси та тренінги. Цей клас на повну потужність працюватиме для освітніх потреб широкого загалу студентства, науковців, усіх, кому є потреба навчатися як під керівництвом викладачів, так і самостійно.

Last modified onВівторок, 31 липня 2018 07:43 Read 387 times