6 вересня студенти першого курсу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті в рамках дисципліни «Вступ до фаху» відвідали центральне відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» у м. Кропивницький.
Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з роботою ПАТ КБ «Приватбанк», історією розвитку установи, умовами кредитування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами. Студенти побачили як працює контакт-центр ПАТ КБ «Приватбанк» і поспілкувались з його працівниками. Також майбутні економісти дізнались про можливість проходження онлайн практики в банку, після проходження якої кращих зараховують до кадрового резерву банку.
Маємо надію, що і подальша співпраця з ПАТ КБ «Приватбанк» буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх фахівців.

Read 458 times