Global Money Week 2021

Студенти ЕТІ приймають активну участь в програмі «Global Money Week 2021»

22 - 28 березня 2021 року в Україні для студентів ЗВО проходив Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Global Money Week – це освітні заходи для молоді в сфері фінансової обізнаності, що одночасно проводяться в понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку.
Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті приєднався до святкування Global Money Week 2021. Студенти інституту взяли участь в онлайн-заходах з фінансової обізнаності. Відбувся перший вебінар на тему: «НБУ -30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо».
Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходів кафедри фінансів та економіки й онлайн-заходів НБУ. Буде дуже цікаво!