Дистанційне навчання під час карантину в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті

У зв'язку з оголошенням карантину у Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті студенти опановують навчальний матеріал під дистанційним керівництвом викладачів.
З цією метою в Інституті було проведено практичний тренінг Олександром Тертицєю, з викладачами стосовно нових форм щодо організації дистанційного навчання під час карантину. Учасники тренінгу ознайомилися з принципами функціонування Classroom, дізналися про різні типи завдань, які можна створити в Classroom, навчалися працювати з іншими сервісами Google.
Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу розміщені на сайті Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті. Завдання дублюються викладачами через мобільний додаток.
Для зворотного зв'зку та індивідуальних консультацій студентів з викладачами в цьому ж розділі подаються номери мобільних телефонів та e-mail.

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!