Протидія домашньому насильству

13 грудня в ЕТІ проведена лекція старшим інспектором відділу зв'язків з громадськістю УПП в Кіровоградській області, капітаном поліції Варіченко Ольгою Василівною на тему «Протидія домашньому насильству» для студентів економічного факультету.Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти»,- зазначила Ольга Василівна. Студенти мали можливість поставити запитання, в живій бесіді з фахівцями дізнатися, як вести себе в тій чи іншій ситуації, щоб не стати жертвою насильства.