Сьогодні, 3 лютого, в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбувся відкритий захист кваліфікаційних робіт за програмою МВА (Master of Business Administration – магістр бізнес-адміністрування).

Студенти, а саме топ-менеджери таких компаній, як «Hydrosila» та «Elvorti» представили свої дипломні проєкти, темами яких було покращення функціонування тих чи інших процесів на однойменних підприємствах.
Нагадаємо, що вже 4 роки «Hydrosila» та «Elvorti» співпрацюють з Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті за концепцією Lifelong learning. За цей час було реалізовано низку проєктів, серед яких курс МВА (Master of Business Administration) – 800-годинна програма для вищого керівництва, спрямована на формування та вдосконалення навичок.
Lifelong learning (LLL) –– концепція, суть якої можна висловити однією фразою: «Ніколи не пізно вчитись і самовдосконалюватись».
Філософія LLL передбачає надання кожній особистості можливість реалізації свого потенціалу – людям різного віку, незалежно від місця, часу та інших обставин.
Корпоративне навчання за концепцією Lifelong learning допомагає використовувати потенціал кожного співробітника для успіху всієї компанії та для оперативної відповіді на динамічні зміни зовнішнього середовища.
Вітаємо випускників з успішним захистом, зичимо їм успішної професійної діяльності та неперевершених здобутків!