МИ ПРОДОВЖУЄМО МАРАФОН ЄДНАННЯ. В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

МИ ПРОДОВЖУЄМО МАРАФОН ЄДНАННЯ.
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!
В багатому на подвиги літописи українського народу безліч битв і дат, гідних стати датою всенародного свята. Таким став День єднання. Наші студенти 16 лютого прийняли участь у ході єдності.
17 лютого 2022 року в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбулася зустріч - урок патріотизму, присвячений Дню єднання, який було оголошено з метою об'єднатися перед лицем загрози вторгнення РФ, зміцнення стійкості українців на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
На зустріч зі студентами та працівниками інституту прийшли:
- Гарасимяк Петро – підполковник, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
- Вєхтєв Валерій – сержант 3-го Полку спеціального призначення, учасник АТО, ветеран російсько-української війни, голова координаційної ради при ОДА Кіровоградської області з питань допомоги ветеранам бойових дій;
- Горбачов Олександр – старшина мотопіхотного підрозділу ОМПБ 17, учасник АТО, ветеран російсько-української війни; голова правління Громадської організації «Кропивницька міська організація захисників Вітчизни «Бойове братерство»;
- Кокуленко Олег – сержант 2-ї роти ОМПБ 17, голова Громадської організації «Кропивницька спілка учасників бойових дій АТО/ООС «Багнет».
Байдужих на зустрічі точно не було! З гордістю зазначаємо, що наші студенти точно не відносяться то тих, хто скаже «какая разница»... Вони ЧУЮТЬ... Вони ПОЧУЛИ... Але ж і слова наших гостей не могли залишити байдужими…
Ключовим меседжем зустрічі зазначено, що від них – наших студентів, молодих людей залежить майбутнє Країни. А тому їх основне завдання сьогодні – отримувати знання, які дозволять піднести нашу країну, незалежність якої відстоюють наші захисники.
Вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих за незалежність України. Герої - земляки пішли у вічність, щоб ми жили спокійно і щасливо... Їх об’єднала місія воїна - захисника, які мали ВІРУ на позитивні зміни, НАДІЮ на краще життя в рідній, справжній Україні, щиру ЛЮБОВ до своїх рідних і до нас з вами, і велику мужність їх відстоювати у бою. І цю велику ВІРУ, НАДІЮ і ЛЮБОВ вони подарували нам з вами.