Лекція з основ підприємництва

В ЕТІ продовжується традиція залучення професіоналів-підприємців з практичним досвідом до навчального процесу.
Так, учора, 8 березня, на лекцію з основ підприємництва була запрошена Русецька Наталія, представниця сімейного бізнесу родини Русецьких – крафтового сиру «РУМИНА». Наталія розповіла студентам про те, як у 2015 році вони з чоловіком захопились крафтовим сироварінням як хобі, а вже у 2018 році це хобі перетворилося у власну справу, стало способом життя. Студенти також почули, які труднощі родині Русецьких вдалося подолати на шляху створення та розвитку власного бізнесу, та чому варто починати власне підприємництво, незважаючи на ці труднощі. Поділилась також Наталія досвідом, як об’єднання однодумців відкриває нові можливості у бізнесі, а саме - як об’єднання кропивницьких крафтовиків підняло на якісно вищий рівень цей напрямок бізнесу та отримало підтримку місцевої влади. Наприкінці студенти особисто змогли переконатися у «плодах діяльності» родини Русецьких та скоштувати 5 різних видів сирів бренду «РУМИНА», які Наталія запропонувала їм для дегустації.
Щиро дякуємо всім професіоналом, які долучаються до виховання та навчання нашої молоді та сподіваємось та продовження такої співпраці!