Конференція Games First

Представник Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті Олексій Ізвалов, доцент кафедри інформаційних технологій ЕТІ та регіональний координатор Global Game Jam в Україні за запрошенням IGDA Finland, міжнародної асоціації розробників ігор у Фінляндії та Finnish Game Jam, 09 червня взяв участь у конференції Games First де представив ігрову ІТ-індустрію України з цікавими новітніми розробками.

Також заплановано багато зустрічей з семінарами в університетах міст Гельсінкі, Коувола, Тампере, Куопіо.
Під час перебування у Фінляндії важливими буде і встановлення партнерства Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті з університетами Фінляндії та визначення напрямів модернізації освітніх ІТ-програм.
Надважливим залишається привертання уваги світової ІТ-спільноти до злочинів російських окупантів при повномасштабному вторгненні в Україну та до необхідності підтримки України, зокрема, через платформу UNITED24.
Ознакою беззаперечної підтримки України є український прапор на центральному вокзаліу Гельсінкі!
Для поціновувачів ігрової ІТ-індустрії - фото Олексія з Джоном Ромеро (розробником таких легендарних ігор як Doom та Quake)