Зустріч студентів ЕТІ з комерційним директором знам’янського підприємсва «Агропродукт»

Вже стало правилом запрошувати до ЕТІ практиків з різних галузей економіки, які готові поділитися своїм безцінним досвідом зі студентами.

Так на цьому тижні до студентів економічного факультету завітав комерційний директор знам’янського підприємсва «Агропродукт» Володимир Вітер .
ТОВ «Агропродукт» – завод з виробництва кондитерських виробів під торговою маркою «Добрим людям». Підприємство виготовляє смачні, корисні та якісні солодощі, які будуть до вподоби і дітям, і дорослим.
У рамках маркетингових дисциплін, які вивчаються студентами економічного факультету, говорили про холістичний маркетинг як стратегію цілісного підходу, що представляє бізнес та його маркетингові канали як єдину систему та забезпечує взаємодію всіх систем, процесів, спільних позицій із клієнтами.

Також Володимир Вітер поділився досвідом спілкування зі споживачами, досвідом формування цінності продукції для споживача та використанням маркетингових технологій:

• event marketing — маркетинг подій;
  • нейромаркетинг;
  • мерчендайзинг;
  • digital-маркетинг.

Також були й смаколики від «Агропродукту», які безперечно покращили настрій студентам.
Дякуємо пану Володимиру за цікаву зустріч та бажання ділитися досвідом з молодим поколінням.
Все можливо якщо наполегливо вчишся і працюєш!
Дякуємо ЗСУ за можливість провести таку цікаву зустріч!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!