Трансформація обліку в цифровому середовищі

Кафедра бухгалтерського обліку Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті запрошує Вас до участі у Науково-практичній інтернет-конференції «Трансформація обліку в цифровому середовищі», яка відбудеться 15 квітня 2021 року о 14:00.
 Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/umpfWEfpFR5ksEzTA. Кожен зареєстрований учасник конференції отримає лист на електронну пошту, що містить посилання для того, аби виконати підключення до конференції.
 На конференції планується обговорення проблем за такими
науковими напрямами:
- Трансформація обліку в цифровому середовищі.
- Сучасні виклики для бухгалтерської професії.
- Проблемні аспекти та перспективи розвитку обліку на підприємствах суб’єктів господарювання.
- Програмні продукти для вирішення автоматизації обліку на підприємстві.
- Актуальні проблеми підготовки студентів з напряму «Облік і оподаткування» до професійної діяльності- До участі в конференції запрошуються викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, бухгалтера, фінансисти, економісти та фахівці підприємств, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, фінансових та інших установ