Пишаємося переможцями конкурсу Ельворті-НМС з Кіровоградщини!

Антон Голофаєв за допомогою конкурсу Ельворті-НМС виграв стипендію на навчання у приватній школі у Великій Британії у 2020 році. Після закінчення школи, Антон отримав стипендію в Оксфорді!!! Щиро вітаємо Антона Голофаєва з цією знаковою подією!

Ознайомитися з його інтерв’ю з цього приводу можна за посиланням:

Хочеш бути як Антон? Тоді реєструйся на участь в Ельворті-НМС просто зараз! Звісно ми не можемо гарантувати отримання стипендії в Оксфорді, але ми точно знаємо, що участь в Ельворті-НМС це величезний крок до досягнення твоїх мрій!

Для реєстрації у конкурсі Ельворті-НМС, вам необхідно написати на пошту конкурсу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) наступну інформацію: Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження (вона має бути в цьому діапазоні: 01.02.2006-01.09.2007), школу, клас, номер телефону та електронну поштову адресу. Якщо у Вас виникли питання щодо конкурсу, звертайтеся за цими номерами телефонів:

0662479794 – Андрій Яковлевич

0969986446 – Анастасія Миколаївна